Yıldızname Falı

20 Şubat 2020 0 Yazar: mistik
Yıldızname Falı

Yıldızname fal olarak görenler var fakat değildir. Yıldızname bakabilmek için duru görü gerekmiyor. Kader olarak adlandırılan olgu kendi içinde değişkenlik gösterse bile bazı katı yansımaları da bulunmaktadır. Enerjinin üstüne kurulu olan fiziksel dünyada kaderimizin de dünyaya enerji göndererek etki göstermektedir. Daha iyi anlayacağınız şekilde kişinin hayatında tam dönüm noktası olan evlilik, ölüm, doğum gibi önemli olaylarda evrendeki kader enerjisi yüksek olmaktadır. Doğumunuzla başlayan zamandan bağımsız bir şekilde hareket halinde olan kader enerjisinde olan yükseliş evre farklı izler ve işaretler bırakabiliyor. Bu işaretler ise bazı yöntemler ile işinde iyi olan kişiler tarafından okunduğu zaman hayatınızla alakalı doğru kararlar vermeniz sağlanır.

Eski Arap çöllerinde simyacıların kullanmış olduğu kader okuma tekniği yıldızname olarak isimlendirilmiştir. Bakılacak olan kişinin doğum tarihi, anne ismi, baba isminden harflerin rakamsal karışıklıklarıyla name üstüne farklı matematiksel formüller uygulanıp bir sonuç ortaya çıkarılır. İslam’ın gelmesinden sonra İslam’ın mistisizmiyle harmanlanıp ebced olarak uyarlanmıştır. Geçirmiş olduğu evrimden sonrasında işlevselliğini daha fazla kazanmış olan yıldızname yalnız kaderi okumak için değil; büyü bozma, cin musallatını atlatma, nazar tarzındaki konularda da anahtar ilim niteliğini kazanmıştır. Fakat günümüzdeyse eski zamandan name üstadları tarafınca yazılmış olan tekniklerin geneli kayıptır.

Yıldıznamenin bakılma amacı kötü olan şeyleri düzeltme, onarım amaçlıdır. Yıldıname bakıldığı zaman olumsuz ve olumlu bilgiler toplanır ve çözüm odağına odaklanılır. Yıldıznamede bakarken telepatik ve görsel hisler devreye sokulur ve çözümleme yoluna gidilir. Bu bakım tekniklerde en güvenilir olan Yıldızname yöntemidir.      Yıldızname bakılırken bakan kişi duayla başlar ve en sonunda da duayla bitirmektedir. Fala benzese de faldan farklı uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Yıldızname Falı Baktır sayfamızdan sizde Yıldızname Baktırma işlemlerini yapabilirsiniz.