Su Falı

5 Mart 2020 0 Yazar: mistik
Su Falı

Su falı oldukça zor bakılan bir faldır. Falı bakmaya bilen kişilerin bile korkarak baktığı doğrudur. Su falına bakabilecek kişi sayısı oldukça azdır ve kolay kolay da bulamazsınız. Su falında ruhlar kullanılmaktadır. Su falında ruhsal varlıklarla telepati yöntemiyle iletişim kurulur. Yoğun fal olmakla beraber konsantrasyon gerekli olan faldır. Su falına bakan kişiler genellikle konsantrasyon olamadıklarından gerçekleştiremezler. Bu yüzden de su falına bakan kişilerin seçilmiş olduğu konuşulmaktadır.

Su falında herhangi bir malzeme gerekmiyor. Falı bakan kişinin yalnızca kendisi tarafından görmesi mümkün. Fakat çok az kişi bu falda ustalaştığı için kişinin geleceğini tahmin edebilme yeteneklerini de geliştiren kişiler bulunmaktadır. Bu fala bakmak için ilk öncelikle fırsatçılığı, kötü niyetini, kıskançlığınızı tamamen silmelisiniz. Bundan sonrasındaysa melekler yardımınıza koşacak. Bununla birlikte konsantre dersleri de alınması gerekir. Dıştan gelebilecek yoğun sesler veya darbelerden etkilenmeyip konsantre olmanız önemlidir. Bu ikisi halledilebilirse fal bakabilirsiniz. Su falına bakan kişilerin çok farklı yöntemleri bulunmaktadır. Su falına bakmaya yeni başlayan bir kişi ise en kolayından başlamalıdır. Bu yöntem yeni olduğunuzdan ruhsal varlıklar ile çok fazla iletişim kurdurmuyor. Burada tek önemli olan şey konsantredir. Kendinize bakacaksanız bir taş ve bir kap yeterli olacak. Bu kabı fal kime bakılacaksa onun su doldurması gerekir. Çevrede olan sessizliği sağlayıp daha sonrasında sorunuzu yöneltip suyun içerisine güneş gibi yansısın derseniz ve sembolü görürseniz demek ki başarmışsınızdır. Fakat olmazsa eğer falınızın gerçekleşmeyeceğini görebilirsiniz. Ama unutmayın ki konsantre çok önemlidir.

Eğer ben bakamam diyenlerdenseniz bu işte gerçekten iyi olan kişilere baktırabilirsiniz. Nadir bulun su falı yorumcularını kaçırmamak ve aklınızdakilere cevaplar bulabilmek için mutlaka en iyi yorumculardan destek almalısınız.