Katina Falı

20 Şubat 2020 0 Yazar: mistik
Katina Falı

Aşk hayatınızda neler olacak, yeni ilişkiye başlayacak mısınız, ilişkiniz nasıl gidiyor, sonu nasıl olacak tarzında kafanızda kurmuş olduğunuz tüm sorularınızı katina falı ile aydınlığa kavuşturabilirsiniz. Aşk hayatınıza dair merak etmiş olduğunuz tüm sorulara anında yanıt bulmanızda kolay. Hem kendi aşk hayatınızı hem de merak etmiş olduğunuz kişinin aşk hayatı ile alakalı bilgileri öğrenebilmek için katina kartını seçmeniz yeterlidir. Seçmiş olduğunuz katina kartı aşkınızdaki sırları size sunar. Katina falına online olarak baktırabileceğiniz gibi ayrıca kendinizde bakabilirsiniz. Katina falı günümüzde en güvenilir fallardan birisidir. Aşkla alakalı konularda doğru sonuç almanızı sağlar.

Katina falını aşk hayatınızı merak ediyorsanız seçmeniz gerekir. Yalnızca aşk ve sevgi için bakılan bir fal türüdür. Aşk dışında olan bitenlere cevap bulamazsınız. Evlilik, kiminle olacak, aşk var mı, yeni ilişki görünüyor mu tarzı sorulara cevap bulabilirsiniz.

Tarot falına benzeyen bir fal türüdür. Tarot yönteminde kullanılan Kelt açılımı ile bakılmaktadır. Katina da önemli olan tek fark ise kartlar açılmadan ilk olarak element ruh kartlarının ayrılarak kenara konmasıyla beraber seansın sonunda sorulan sorunun olumlu ya da olumsuz cevabının sona bırakılmış karta göre belirlenmesidir. Klasik olan tarottan diğer bir farkıysa dilden dile aktarılmış olan bilgilerle bakılmaktadır. Klasik tarot bakılırken her kartın anlamı bellidir ve başka bir anlam olamaz. Katina falında yorumcunun yapacağı yorum çok önemlidir. Deste kartları, element, insan ve at kartlarından farklı 35 sembolden oluşur. Bu kartlar ise yaşamınız hakkında ipucu vermektedir. Bunların arasından da deve, Nil nehri, mektup, fareler ve kız çocuğu gibi kartlar yer almaktadır. Katina falında toplamda 3 açılım bulunuyor; Yaşam açılımı, ilişki açılımı ve karar açılımı. Yaşam açılımında 10 kart, ilişki açılımında 7 kart, karar açılımındaysa toplamda 7 adet kart açılır. Yaşam açılımı dışında diğer ikisinde soru sorulur ve cevap alınır.

Katina Falı Baktır sayfamızdan Katina Falı baktırabilirsiniz. Aşk Falı